grafik

Nasz Grafik Capital Park

PN WT ŚR CZ PT SB ND

KETTLEBELL WORKOUT

aneta przepióra
07:15 - 08:15
studio kettlebell

SENIOR FIT

piotr czarnecki
09:00 - 10:00
studio combat

SENIOR PILATES

piotr czarnecki
10:00 - 11:00
studio mental

CIRCUIT TRAINING

klaudia ptak
10:00 - 11:00
studio combat

STEP CHOREOGRAFIA *II

klaudia ptak
17:30 - 18:30
studio combat

KETTLEBELL WORKOUT

aneta przepióra
17:30 - 18:30
studio kettlebell

PILATES

magdalena sypek – kleiba
17:30 - 18:30
studio mental

BPU SHAPE

magdalena sypek – kleiba
18:45 - 19:45
studio mental

MCCT BOSU

aneta przepióra
19:00 - 20:00
studio combat

ZUMBA

małgorzata ostrowska
20:00 - 21:00
studio combat

TRX ST

aneta przepióra
20:15 - 21:15
studio combat

BOSU SHAPE

klaudia ptak
08:30 - 09:30
studio combat

BPU SHAPE

magdalena sypek – kleiba
17:15 - 18:15
studio mental

PUMP BODYBUILD

aneta przepióra
17:45 - 18:45
studio combat

KETTLEBELL WORKOUT

jakub bętkowski
18:00 - 19:00
studio kettlebell

TBC BOSU

klaudia cyrek
18:30 - 19:30
studio mental

STEP CHOREOGRAFIA *III

aneta przepióra
19:00 - 20:00
studio combat

PROJECT SLIM

dominika szala – synoś
19:30 - 20:30
studio combat

SENIOR FIT

piotr czarnecki
09:00 - 10:00
studio combat

TBC AEROBIC

renata kowalska
10:00 - 11:00
studio combat

PILATES

magdalena sypek – kleiba
17:30 - 18:30
studio mental

STEP SHAPE

aneta przepióra
18:00 - 19:00
studio combat

TBC FITBALL

magdalena sypek – kleiba
18:45 - 19:45
studio mental

KETTLEBELL WORKOUT

aneta przepióra
19:15 - 20:15
studio kettlebell

TRX BASIC

jakub bętkowski
19:15 - 20:15
studio combat

KETTLEBELL WORKOUT

klaudia ptak
07:15 - 08:15
studio kettlebell

PILATES

klaudia ptak
08:30 - 09:30
studio mental

SENIOR FIT

piotr czarnecki
09:00 - 10:00
studio combat

PUMP

elżbieta pisarek
17:30 - 18:30
studio combat

ZUMBA

małgorzata ostrowska
18:15 - 19:15
studio mental

MCCT STEP

aneta przepióra
19:00 - 20:00
studio combat

PROJECT SLIM

dominika szala – synoś
19:30 - 20:30
studio mental

TRX ST

aneta przepióra
20:15 - 21:15
studio combat

TBC STEP

renata kowalska
10:00 - 11:00
studio combat

TRX BASIC

magdalena sypek – kleiba
16:15 - 17:15
studio combat

KETTLEBELL WORKOUT

klaudia ptak
17:00 - 18:00
studio kettlebell

BPU SHAPE

magdalena sypek – kleiba
17:15 - 18:15
studio mental

STEP CHOREOGRAFIA *III

aneta przepióra
18:00 - 19:00
studio combat

PUMP BODYBUILD

aneta przepióra
19:15 - 20:15
studio combat

KETTLEBELL WORKOUT

aneta przepióra
08:30 - 09:30
studio kettlebell

MCCT STEP

aneta przepióra
10:00 - 11:00
studio combat

MOBILITY

aneta przepióra
11:00 - 12:15
studio combat
pobierz grafik w pdf

Nasz Grafik Galeria Rzeszów

PN WT ŚR CZ PT SB ND

CIRCUIT TRAINING

renata kowalska
16:00 - 17:00
studio fitness

PŁASKI BRZUCH

marcin czech
17:00 - 17:30
studio fitness

TBC STEP

joanna pitera
17:30 - 18:30
studio fitness

TBC AEROBIC

renata kowalska
18:30 - 19:30
studio fitness

STEP CHOREOGRAFIA *I

mateusz dudek
19:30 - 20:30
studio fitness

PŁASKI BRZUCH

marcin czech
17:00 - 17:30
studio fitness

CROSS TRAINING

alicja marek
17:30 - 18:30
studio cross

ZDROWY KRĘGOSŁUP

agata niedziałek
17:30 - 18:30
studio fitness

JOGA

agata niedziałek
18:30 - 19:30
studio fitness

ZUMBA

małgorzata ostrowska
20:00 - 21:00
studio fitness

TBC SHAPE

renata kowalska
16:00 - 17:00
studio fitness

CIRCUIT TRAINING

krystian czekański
17:30 - 18:30
studio fitness

CROSS TRAINING

alicja marek
17:30 - 18:30
studio cross

TBC FITBALL

aneta dereń
17:30 - 18:30
studio fitness

STEP CHOREOGRAFIA *II

klaudia ptak
18:30 - 19:30
studio fitness

PILATES & STRETCH

klaudia ptak
19:30 - 20:30
studio fitness

TBC STEP

renata kowalska
16:00 - 17:00
studio fitness

PŁASKI BRZUCH

marcin czech
17:00 - 17:30
studio fitness

BPU SHAPE

krystian czekański
17:30 - 18:30
studio fitness

ZUMBA

małgorzata ostrowska
18:30 - 19:30
studio fitness
pobierz grafik w pdf

Nasz Grafik Lwowska

PN WT ŚR CZ PT SB ND

CROSS TRAINING

alicja marek
19:00 - 20:00
studio cross

OCR TRAINING

łukasz gębara
18:00 - 19:00
studio runcandross

CROSS TRAINING

alicja marek
19:00 - 20:00
studio cross

OCR TRAINING

łukasz gębara
18:00 - 19:00
studio runcandross
pobierz grafik w pdf

Nasz Grafik Hetmańska

PN WT ŚR CZ PT SB ND

TBC HANTLE

joanna pitera
15:30 - 16:30
studio combat

PUMP

klaudia cyrek
17:00 - 18:00
studio combat

ZUMBA

małgorzata ostrowska
17:30 - 18:30
studio mental

CIRCUIT TRAINING

krystian czekański
18:30 - 19:30
studio combat

SPACE STRETCH TBC

klaudia ptak
19:00 - 20:00
studio mental

MULTI TEMPO

dominika szala – synoś
20:15 - 21:15
studio combat

STRETCHING

klaudia ptak
20:15 - 20:45
studio mental

MCCT STEP

aneta przepióra
15:30 - 16:30
studio combat

TBC HANTLE

klaudia cyrek
17:00 - 18:00
studio mental

STEP CHOREOGRAFIA *II

elżbieta pisarek
18:30 - 19:30
studio combat

BPU SHAPE

małgorzata stępień
19:00 - 20:00
studio mental

PUMP

małgorzata stępień
20:15 - 21:15
studio combat

SPACE STRETCH TBC

katarzyna mocek
20:30 - 21:30
studio mental

STRONG BY ZUMBA

małgorzata ostrowska
17:30 - 18:30
studio combat

ZDROWY KRĘGOSŁUP

aneta dereń
17:45 - 18:45
studio mental

PUMP

klaudia ptak
19:00 - 20:00
studio combat

TBC DANCE

yuliya stadiychuk
19:00 - 20:00
studio mental

STRETCHING

aneta dereń
20:00 - 20:30
studio mental

MULTI TEMPO

dominika szala – synoś
20:15 - 21:15
studio combat

PUMP BODYBUILD

aneta przepióra
15:30 - 16:30
studio combat

ANIMAL FLOW

aneta przepióra
17:30 - 18:30
studio combat

TBC FITBALL

krystian czekański
17:45 - 18:45
studio mental

SPACE STRETCH BPU

elżbieta pisarek
19:00 - 20:00
studio mental

KALISTENIKA

łukasz gębara
19:45 - 20:45
studio cross

CIRCUIT TRAINING

małgorzata stępień
19:45 - 20:45
studio combat

METABOLIC COMBAT

katarzyna mocek
20:30 - 21:30
studio mental

STEP CHOREOGRAFIA *I

jakub bętkowski
17:30 - 18:30
studio combat

TBC FITBALL

klaudia cyrek
17:45 - 18:45
studio mental

PUMP

elżbieta pisarek
18:45 - 19:45
studio combat

PILATES & STRETCH

aneta dereń
19:00 - 20:00
studio mental
pobierz grafik w pdf