GALERIA RZESZÓW

ul. Piłsudskiego 44

Żyjesz w nieustannym biegu? Jesteś młody, dynamiczny, lubisz kiedy „coś się dzieje”?

PEWNIE NIE RAZ SŁYSZAŁEŚ, ŻE CZAS TO PIENIĄDZ?

PEWNIE NIE RAZ SŁYSZAŁEŚ, ŻE CZAS TO PIENIĄDZ?

A jak wiadomo, nikt z nas nie lubi tracić pieniędzy, więc nie trać też swojego cennego czasu! Praca w centrum miasta, po niej mnóstwo sprawy do załatwienia, szybkie zakupy i masa obowiązków w domu. Gdzie w tym wszystkim czas dla Ciebie? W FITNESS FOR LIFE mamy na to rozwiązanie!

Nasz Klub w samym centrum miasta. Najdogodniejsza lokalizacja, bezpłatny parking i wszędzie blisko. Od teraz wszystko czego potrzebujesz do zadbania o swoją formę czeka na Ciebie w odświeżonej wersji, dobrze znanej marki FFL. Doposażona o nowy sprzęt siłownia, jeszcze bardziej rozbudowany grafik zajęć grupowych i jak zawsze w pełni profesjonalna Kadra służąca pomocą każdego dnia oraz Ludzie tacy jak Ty – wiedzący czego chcą i dążący do tego z pełną determinacją. Nie czekaj i sięgaj po więcej razem z całą Rodziną Fitness For Life.

Od teraz wszystko czego potrzebujesz do zadbania o swoją formę czeka na Ciebie w odświeżonej wersji, dobrze znanej marki FFL. Doposażona o nowy sprzęt siłownia, jeszcze bardziej rozbudowany grafik zajęć grupowych i jak zawsze w pełni profesjonalna Kadra służąca pomocą każdego dnia oraz Ludzie tacy jak Ty – wiedzący czego chcą i dążący do tego z pełną determinacją. Nie czekaj i sięgaj po więcej razem z całą Rodziną Fitness For Life.

Jesteś pierwszy raz?

Powierzchnia klubu: 1900 mkw

Oferta specjalna:

"Uważaj na głos w Twojej głowie,
który mówi, że nie dasz rady"

trener personalny:

daniel międlar