GALERIA RZESZÓW

ul. Piłsudskiego 44

Żyjesz w nieustannym biegu? Jesteś młody, dynamiczny, lubisz kiedy „coś się dzieje”?

PEWNIE NIE RAZ SŁYSZAŁEŚ, ŻE CZAS TO PIENIĄDZ?

Wstęp od 14 roku życia

PEWNIE NIE RAZ SŁYSZAŁEŚ, ŻE CZAS TO PIENIĄDZ?

A jak wiadomo, nikt z nas nie lubi tracić pieniędzy, więc nie trać też swojego cennego czasu! Praca w centrum miasta, po niej mnóstwo sprawy do załatwienia, szybkie zakupy i masa obowiązków w domu. Gdzie w tym wszystkim czas dla Ciebie? W FITNESS FOR LIFE mamy na to rozwiązanie!

Nasz Klub w samym centrum miasta. Najdogodniejsza lokalizacja, bezpłatny parking i wszędzie blisko. Od teraz wszystko czego potrzebujesz do zadbania o swoją formę czeka na Ciebie w odświeżonej wersji, dobrze znanej marki FFL. Doposażona o nowy sprzęt siłownia, jeszcze bardziej rozbudowany grafik zajęć grupowych i jak zawsze w pełni profesjonalna Kadra służąca pomocą każdego dnia oraz Ludzie tacy jak Ty – wiedzący czego chcą i dążący do tego z pełną determinacją. Nie czekaj i sięgaj po więcej razem z całą Rodziną Fitness For Life.

Od teraz wszystko czego potrzebujesz do zadbania o swoją formę czeka na Ciebie w odświeżonej wersji, dobrze znanej marki FFL. Doposażona o nowy sprzęt siłownia, jeszcze bardziej rozbudowany grafik zajęć grupowych i jak zawsze w pełni profesjonalna Kadra służąca pomocą każdego dnia oraz Ludzie tacy jak Ty – wiedzący czego chcą i dążący do tego z pełną determinacją. Nie czekaj i sięgaj po więcej razem z całą Rodziną Fitness For Life.

Jesteś pierwszy raz?

Powierzchnia klubu: 1900 mkw

Oferta specjalna:

"Uważaj na głos w Twojej głowie,
który mówi, że nie dasz rady"

trener personalny:

daniel międlar