Wypełnij formularz i zgłoś swoją klasę

Zasady naszej zabawy:

Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej

BITWA KLAS to zabawa skierowana do Uczniów szkół średnich z Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału jednak najpierw prosimy o zapoznanie się z kryteriami przyjmowania zgłoszeń oraz zasadami zabawy. Zasady są banalnie proste bo wystarczy rozdawać wejściówki do Fitness For Life i tym samym zbierać punkty, które dla zwycięskiej drużyny oznaczają karnety dla CAŁEJ KLASY biorącej udział w zabawie. Akcja startuje od 29.09.2023, a zapisy zainteresowanych klas zbierane są do 8.10.2023.

  • Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić swoją klasę w w/w terminie w Klubie na ul. Piłsudskiego 44 lub na ul. Rejtana 23 (Galeria Rzeszów / Capital Park). W zgłoszeniu należy podać szkołę, klasę, adres szkoły, liczebność klasy oraz nr telefonu lub adres e-mail do przedstawiciela klasy (w celu informacji o odbiorze wejściówek, wynikach, innych sprawach organizacyjnych itp.)
  • Po ukończeniu zapisów, przedstawiciele klas zgłaszają się po wejściówki. Pula wynosi 100 wejściówek – dla klasy, a w przypadku wykorzystania można zgłosić się po kolejne (w przypadku chęci otrzymania kolejnych wejściówek, należy zgłosić się po nie w przeciągu tygodnia).
  • Przedstawiciele zgłoszonych klas otrzymają wiadomość zwrotną o terminie w jakim wejściówki zostaną przygotowane do odbioru. W chwili kiedy wszyscy Przedstawiciele otrzymają pulę spersonalizowanych wejściówek, startuje zabawa.
  • Wejściówki obowiązują w każdym Obiekcie Fitness For Life (Klub Fitness For Ladies wyłączony jest z udziału w zabawie). Adresy 7 klubów FFL, z usług których można skorzystać dostępne są na naszej stronie.
  • Wejściówki można rozdawać każdemu kto ukończył 14 lat (dla osób 14-17 wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego, formularz do pobrania dostępny jest na naszej stronie). Oznacza to, że wejściówki możecie rozdać rodzicom, dziadkom, sąsiadom, znajomym, czy kogo tam lubicie.
  • Z wejściówki danej klasy, jedna osoba może skorzystać wyłącznie raz. W celach bezpieczeństwa oraz w celu weryfikacji, wejście na teren każdego obiektu odbywa się na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, który należy okazać do wglądu w Recepcji Klubu (dowód osobisty, paszport, aplikacja mobilna, dowód tymczasowy, osoby niepełnoletnie – ważna legitymacja szkolna).
  • Punkty dla danej klasy, trafiają do puli w chwili kiedy wejściówka zostanie wykorzystana. Zgłoszone klasy otrzymają personalizowane wejściówki, które zbierane będą w Recepcjach Klubów a następnie cyklicznie weryfikowane.
  • W sytuacji kiedy konieczna będzie dogrywka, przewidziana jest dodatkowa pula wejściówek do rozdania. Czas dogrywki to kolejny tydzień.

Klasa, której pula, rozdanych a następnie wykorzystanych wejściówek, będzie największa otrzyma miesięczne karnety do Klubów Fitness For Life na ul. Piłsudskiego 44 i ul. Rejtana 23.

Oczywiście przewidziane są dodatkowe nagrody dla innych Uczestników zabawy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 503 899 753 lub za pomocą wiadomości e-mail: k.kurasz@fitnessforlife.pl

Czas na BITWĘ KLAS!

Dobrej zabawy!