STEP CHOREOGRAFIA *I *II *III
To zajęcia choreograficzne z wykorzystaniem platformy – STEPu. Charakteryzuje je określona intensywność, koordynacja i pamięć ruchowa. Zmiany w przestrzeni na jednym lub kilku stepach w zależności od stopnia zaawansowania. Modyfikowane w trakcie lekcji kroki podstawowe z wykorzystaniem stepu dają niepowtarzalny układ, a zmiany w przestrzeniu odbywają się w sposób płynny . Trening przeznaczony dla osób lubiących w twórczy sposób spalać kalorie, pracować nad sylwetką i kondycją swojego ciała. Zajęcia te mają trzy poziomy zaawansowania:

*I – poziom podstawowy (nauczysz się kroków podstawowych, poznasz jak metodyczne można je łączyć ich w proste sekwencje dające końcowy układ)
*II – poziom średniozaawansowany (znasz podstawy, łączenia i przejścia w przestrzeni nie są Ci obce, będziesz doskonalić swój warsztat – ten poziom jest dla Ciebie)
*III – poziom zaawansowany (lubisz wyzwania, chcesz bawić się ruchem, skomplikowane kroki i przejścia dają Ci radość, stawiasz na intensywność i nieprzewidywalność – zapraszamy na trzeci poziom)