Grafik Capital Park

Nasz Grafik Capital Park

PN WT ŚR CZ PT SB ND

KETTLEBELL

Aneta Przepióra
07:15 - 08:15
Studio Kettlebell

PILATES SENIOR

Klaudia Ptak
09:00 - 10:00
Studio combat

GIMNASTYKA SENIOR

Joanna Pitera
10:00 - 11:00
Studio mental

TRENING OBWODOWY

Klaudia Ptak
10:00 - 11:00
Studio combat

KETTLEBELL

Alicja Marek
17:30 - 18:30
Studio Kettlebell

PILATES

Magdalena Sypek – Kleiba
17:30 - 18:30
Studio mental

STEP **

Klaudia Ptak
17:30 - 18:30
Studio combat

BPU SHAPE

Magdalena Sypek – Kleiba
18:45 - 19:45
Studio mental

MCCT BOSU

Aneta Przepióra
19:00 - 20:00
Studio combat

ZUMBA

Małgorzata Ostrowska
20:00 - 21:00
Studio mental

TRX

Aneta Przepióra
20:15 - 21:15
Studio combat

BOSU SHAPE

Klaudia Ptak
08:30 - 09:30
Studio combat

TRENING STACYJNY

Jakub Bętkowski
10:00 - 11:00
Siłownia

PUMP

Aneta Przepióra
17:45 - 18:45
Studio combat

KETTLEBELL

Jakub Bętkowski
18:00 - 19:00
Studio Kettlebell

TBC BOSU

Klaudia Cyrek
18:30 - 19:30
Studio mental

STEP ***

Aneta Przepióra
19:00 - 20:00
Studio combat

PROJECT SLIM

Dominika Szala – Synoś
19:30 - 20:30
Studio mental

ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

Renata Kowalska
09:00 - 10:00
Studio combat

AEROBIC

Renata Kowalska
10:00 - 11:00
Studio combat

KETTLEBELL BASIC

Trenerzy KB
17:00 - 18:00
Studio Kettlebell

PILATES

Magdalena Sypek – Kleiba
17:30 - 18:30
Studio mental

STEP SHAPE

Aneta Przepióra
18:00 - 19:00
Studio combat

FITBALL

Magdalena Sypek – Kleiba
18:45 - 19:45
Studio mental

KETTLEBELL

Aneta Przepióra
19:15 - 20:15
Studio Kettlebell

TRX

Jakub Bętkowski
19:15 - 20:15
Studio combat

KETTLEBELL

Klaudia Ptak
07:15 - 08:15
Studio Kettlebell

PILATES

Klaudia Ptak
08:30 - 09:30
Studio mental

GIMNASTYKA SENIOR

Joanna Pitera
09:30 - 10:30
Studio combat

TRENING STACYJNY

Jakub Bętkowski
10:00 - 11:00
Siłownia

ANIMAL FLOW

Aneta Przepióra
17:45 - 18:45
Studio combat

KETTLEBELL

Andrzej Jodłowski
18:00 - 19:00
Studio Kettlebell

ZUMBA

Małgorzata Ostrowska
18:15 - 19:15
Studio mental

MCCT STEP

Aneta Przepióra
19:00 - 20:00
Studio combat

PROJECT SLIM

Dominika Szala – Synoś
19:30 - 20:30
Studio mental

TRX

Aneta Przepióra
20:15 - 21:15
Studio combat

ZDROWY KRĘGOSŁUP SENIOR

Renata Kowalska
09:00 - 10:00
Studio combat

TBC STEP

Renata Kowalska
10:00 - 11:00
Studio combat

TRX

Magdalena Sypek – Kleiba
16:15 - 17:15
Studio combat

KETTLEBELL

Klaudia Ptak
17:00 - 18:00
Studio Kettlebell

BPU SHAPE

Magdalena Sypek – Kleiba
17:15 - 18:15
Studio mental

STEP ***

Aneta Przepióra
18:00 - 19:00
Studio combat

PUMP

Aneta Przepióra
19:15 - 20:15
Studio combat

KETTLEBELL

Aneta Przepióra
08:30 - 09:30
Studio Kettlebell

ANIMAL FLOW BASIC

Aneta Przepióra
10:00 - 11:00
Studio Kettlebell

MCCT STEP

Aneta Przepióra
10:00 - 11:00
Studio combat

MOBILITY

Aneta Przepióra
11:15 - 12:15
Studio combat
pobierz grafik w pdf