Nowy tydzień rozpoczynamy prawdziwą petardą dla wszystkich fanów squash’a.
Mamy ogromną przyjemność podzielić się informacją, że już wkrótce do Teamu Fitness for Life Rzeszów dołączą Michał oraz Sylwia Kotra.

Michał to trener z 10 letnim doświadczeniem posiadający certyfikatem ESF Level 2 (European Squash Federation). Michał to także czynny zawodnik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą setki rozegranych turniejów w całej Polsce, a także za granicą. Od kilku lat notowany w czołówce rankingu Polskiego Związku Squasha.

Sylwia to trenerka squasha, uczestniczka licznych turniejów ogólnopolskich. Medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski oraz wielu turniejów.

Wszyscy, którzy będą chcieli podszkolić swoje umiejętności lub zacząć przygodę ze squash’em nareszcie będą mogli zrobić to pod czujnym okiem prawdziwych Mistrzów.

To nie koniec niespodzianek, które razem z Sylwią i Michałem, przygotowaliśmy dla Was. Obserwujcie nas w sieci bo już niedługo podzielimy się kolejnymi szczegółami dotyczącymi naszych Trenerów oraz uchylimy rąbka tajemnicy jakie ciekawe wydarzenie odbędzie się w Klubie Fitness for Life Rzeszów na ul. Hetmańskiej 40.

Bądźcie czujni!