Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność podzielenia się z Wami informacją, że już za kilka dni nastąpi otwarcie Klubu Fitness For Life na ul. Okulickiego w Rzeszowie.

Ostatnie miesiące były dla nas niezwykle pracowite i jesteśmy przekonani, że Klub, który dla Was stworzyliśmy będzie spełnieniem marzeń Wszystkich z nas.
Fitness For Life w Starej Szwalni to prawie 2000m2 powierzchni, na której znajdziecie przestronne szatnie, sauny, salę fitness, strefę cardio i siłownię ze sprzętem, który do tej pory nie był dostępny na lokalnym rynku. Wszystkie innowacje, które zdecydowaliśmy się wprowadzić w tej lokalizacji to ukłon w Waszą stronę i chęć sprostania Waszym oczekiwaniom, którymi, każdego dnia chętnie się z nami dzielicie.

Już od poniedziałku zapraszamy do odwiedzenia nas w trakcie dni otwartych, które potrwają do piątku (3-7 luty). W tym czasie będziemy dla Was otwarci każdego dnia od 12:00 do 20:00. W trakcie dni otwartych będziecie mogli obejrzeć cały Klubu, zapoznać się z ofertą oraz innowacjami, które zdecydowaliśmy się wdrożyć.
Z okazji otwarcia piątego już Klubu Fitness For Life, mamy dla Was niespodziankę w postaci 500 bezpłatnych, jednorazowych wejściówek 🙂

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji 🙂