Regulamin Fitness for life Squash

1.Wstęp na kort dozwolony jest wyłącznie w obuwiu nie pozostawiającym śladów na powierzchni kortu – obuwie z tzw. podeszwą non-marking (kauczukową) przeznaczone do sportów halowych. W przypadku nie posiadania odpowiedniego obuwia do gry pracownik recepcji Klubu Fitness for life ma prawo odmówić Klientowi wstępu na kort. Klient nie ponosi wtedy kosztów rezerwacji kortu.

2. Wstęp na kort mają osoby pełnoletnie. W przypadku osób niepełnoletnich z poza klubu wymagana jest pisemna zgoda rodzica, złożona w recepcji klubu przed skorzystaniem z kortu. 

Treść zgody: 

   Nowy Sącz, dn.

OŚWIADCZENIE do gry w squasha:

 

 Ja, niżej podpisany/a legitymujący/a się dowodem osobistym nr/seria……………………………… oświadczam, iż biorę pełną odpowiedzialność za mojego syna/ moją córkę*  ………………………………………………… podczas korzystania z kortów do squasha w klubie Fitness For Life w Nowym Sączu.

W przypadku dziecka, które nie ukończyło 16 roku życia, zobowiązuję się do przebywania na korcie podczas gry mojego syna/mojej córki*.

 

................................................

Podpis

3. Rezerwacje kortu do squasha przyjmowane są telefonicznie, dzwoniąc na recepcję klubu Fitness for Life Nowy Sącz (533-273-100).

4. Rezerwacje kortu są przyjmowane maksymalnie do 7 dni przed datą skorzystania z kortu.

5. Klient ma obowiązek poinformować Klub o odwołaniu swojej rezerwacji minimum 2 godziny przed rozpoczęciem gry. 

6. W przypadku, gdy klient kilkukrotnie nie odbierze zarezerwowanego wcześniej kortu, Klub może odmówić przyjęcia kolejnej rezerwacji od danego Klienta.  

7. W Klubie obowiązuje zachowanie higieny osobistej i czystości oraz używanie osobistego ręcznika. Ręcznik można również wypożyczyć odpłatnie w recepcji Klubu.

8. Przed rozpoczęciem gry na korcie Klient powinien poddać się kontroli stanu zdrowia. Klub Fitness for life nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje lub inny uszczerbek na zdrowiu Klienta spowodowany zaniedbaniem stanu zdrowia i braku konsultacji Klienta z lekarzem przed rozpoczęciem wzmożonego wysiłku fizycznego, jakim jest gra w squash’a.

9. Przed rozpoczęciem gry należy zadbać o prawidłową rozgrzewkę, aby przygotować organizm na intensywny wysiłek fizyczny.

10. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się używanie okularów ochronnych podczas gry.

11. Zabrania się wnoszenia na kort napojów, ręczników papierowych i podobnych przedmiotów mogących zanieczyszczać kort.

12. Ze względów bezpieczeństwa i higieny zabrania się gry bez koszulki lub/i bez butów.

13. Zabrania się wnoszenia na kort i pozostawianie na jego podłodze zegarków, butelek z wodą, ręczników, telefonów komórkowych oraz wszelkich innych przedmiotów mogących utrudniać grę i powodować zagrożenie zdrowia graczy na korcie.

14. Wszelkie stwierdzone przypadki zniszczenia, lub dewastacji urządzeń, kradzieży lub zgubienia elementów podlegają odpłatności w wysokości 100% wartości.

15. Klub Fitness for life zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji kortu do squash’a Klienta w przypadku turnieju squashowego lub innego ważnego wydarzenia, o czym odpowiednio wcześniej poinformuje Klienta telefonicznie, lub inną drogą.

16. Klub Fitness for life nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu Klienta korzystającego z kortu powstały w wyniku nie stosowania się do regulaminu Klubu lub nie stosowania się do zasad gry w squasha

17. Wejście Klienta na kort w ramach swojej rezerwacji i rozpoczęcie gry jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższych punktów regulaminu korzystania z kortów do squash’a w Klubie Fitness for life.

18. Klub Fitness for life zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w powyższym regulaminie, o czym poinformuje Klientów.

 

Aktualności
Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Galeria
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu


Aktualności

 • 13-08-2018    15-01

  w dn. 15.08.2018 klub będzie nieczynny

  Uwaga! Informujemy, że w środę (15.08.2018) klub Fitness for Life będzie nieczynny.


 • 13-08-2018    15-00

  Wtorek 14.08.2018

  W dn. 14.08 (wtorek) zajęcia Zumba Fitness godz. 19:00 poprowadzi Dominika Serdecznie zapraszamy


 • 20-07-2018    13-28

  Sauny nieczynne do odwołania

  Uprzejmie informujemy, że ze względu na czynności serwisowe sauny będą nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.


 • 11-07-2018    20-03

  Zajęcia CROSS o 18:30!

  Wszystkich wielbicieli zajęć CROSS informujemy, że zajęcia będą odbywały się w każdy dzień (poniedziałki, wtorki i czwartki) o tej samej porze czyli 18:30💪😍


Grafik Nowy Sącz - sobota: