FITNESS FOR LIFE – DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Stworzyliśmy to miejsce, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Najlepsza w Rzeszowie kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na ponad 4000 m2 siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, wolne ciężary, zajęcia fitness oraz cycling. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa w całości klimatyzowane, nowoczesne i wyjątkowo starannie zaprojektowane obiekty.

Strefa Cardio 3Znajdziecie w nich: strefy do ćwiczeń wzmacniających oraz cardio wyposażone w sprzęt najwyższej klasy firmy Precor, strefę sal do zajęć grupowych, ring bokserski, strefę life-cross i vacu well. Dysponujemy pięcioma pomieszczeniami, zaaranżowanymi tematycznie w zależności od proponowanych na nich zajęć. Jedna z sal przeznaczona jest tylko do zajęć prozdrowotnych i mentalnych, dwie do zajęć aerobowych, czwarta do tanecznych i sportów walki. Dysponujemy również salą przeznaczoną specjalnie do prowadzenia zajęć typu cycling. Prowadzone są one według określonego programu, specjalnie dobranego do Twoich indywidualnych potrzeb. Dbamy także o sposób i jakość prowadzonych u nas zajęć, poprzez firmowy system szkoleń i kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

Aktywny odpoczynek w Fitness for Life

Fitness for Life jest miejscem, w którym dzięki profesjonalnej kadrze zmienia się podejście do życia. Dodatkowo nasz Klub jest złotym środkiem na dobre samopoczucie. Aktywny wypoczynek nie tylko będzie kształtował Twoje ciało, ale również działał odprężająco, uzupełniając Twój trening wizytą w saunie, masażem bądź opalaniem w solarium.

Fitness -for -life -studio -cycling -01U nas spędzisz swój wolny czas w sposób aktywny, korzystając z najwyższej jakości usług w komfortowej i miłej atmosferze. W Fitness for Life zapomnisz o stresie i zregenerujesz siły. Aktywność proponowana naszym Klientom może mieć charakter rekreacyjny, sportowy, a także rehabilitacyjny, gdyż nasz klub dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej i trenerskiej spełni Twoje oczekiwania oraz wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej osoby – rozpoczynając od programu wprowadzającego dla każdego członka Klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowane do klienta. Nasi trenerzy przygotują dla Ciebie program treningowy, a następnie zmotywują i zadbają o Twój postęp w dążeniu do realizacji postawionego sobie celu.

W swojej ofercie posiadamy również bawialnię dla najmłodszych „Klub maluszka”. Wszystko po to, aby umożliwić Państwu spokojny trening o każdej odpowiedniej dla Państwa porze dnia, a dzieci przestaną być pretekstem dla braku aktywności fizycznej.

Wygodę korzystania z klubów gwarantują znakomite lokalizacje w samym sercu miasta, dogodne godziny otwarcia, a dla zmotoryzowanych klientów duże parkingi z bezpośrednim dojściem do klubów.

Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu

• 16-08-2018    14-03

Zastępstwo za Katarzynę Mocek

Zastępstwo za Katarzynę Mocek:
    Czwartek 16.08.2018r.:
    Capital Park:
    19:30 TBC Hantle -> poprowadzi Klaudia Cyrek

• 13-08-2018    10-02

15 siepnia 2018 Kluby Fitness For Life Nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w środę 15 sierpnia, Kluby Fitness For Life będą nieczynne.

Serdecznie zapraszamy w pozostałe dni

• 08-08-2018    12-53

Zastępstwo za Alicję Marek

Zastępstwo za Alicję Marek:
    Czwartek 9.08.2018r.:
    Galeria Rzeszów:
    17:30 Cross Cage -> poprowadzi Jakub Szczupiel
    Capital Park:
    19:00 Kettlebell Workout -> poprowadzi Jakub Bętkowski

• 06-08-2018    13-59

Zastępstwo za Anetę Przepiórę

Zastępstwo za Anetę Przepiórę: