FITNESS FOR LIFE – DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Stworzyliśmy to miejsce, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Najlepsza w Rzeszowie kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na ponad 4000 m2 siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, wolne ciężary, zajęcia fitness oraz cycling. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa w całości klimatyzowane, nowoczesne i wyjątkowo starannie zaprojektowane obiekty.

Strefa Cardio 3Znajdziecie w nich: strefy do ćwiczeń wzmacniających oraz cardio wyposażone w sprzęt najwyższej klasy firmy Precor, strefę sal do zajęć grupowych, ring bokserski, strefę life-cross i vacu well. Dysponujemy pięcioma pomieszczeniami, zaaranżowanymi tematycznie w zależności od proponowanych na nich zajęć. Jedna z sal przeznaczona jest tylko do zajęć prozdrowotnych i mentalnych, dwie do zajęć aerobowych, czwarta do tanecznych i sportów walki. Dysponujemy również salą przeznaczoną specjalnie do prowadzenia zajęć typu cycling. Prowadzone są one według określonego programu, specjalnie dobranego do Twoich indywidualnych potrzeb. Dbamy także o sposób i jakość prowadzonych u nas zajęć, poprzez firmowy system szkoleń i kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

Aktywny odpoczynek w Fitness for Life

Fitness for Life jest miejscem, w którym dzięki profesjonalnej kadrze zmienia się podejście do życia. Dodatkowo nasz Klub jest złotym środkiem na dobre samopoczucie. Aktywny wypoczynek nie tylko będzie kształtował Twoje ciało, ale również działał odprężająco, uzupełniając Twój trening wizytą w saunie, masażem bądź opalaniem w solarium.

Fitness -for -life -studio -cycling -01U nas spędzisz swój wolny czas w sposób aktywny, korzystając z najwyższej jakości usług w komfortowej i miłej atmosferze. W Fitness for Life zapomnisz o stresie i zregenerujesz siły. Aktywność proponowana naszym Klientom może mieć charakter rekreacyjny, sportowy, a także rehabilitacyjny, gdyż nasz klub dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej i trenerskiej spełni Twoje oczekiwania oraz wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej osoby – rozpoczynając od programu wprowadzającego dla każdego członka Klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowane do klienta. Nasi trenerzy przygotują dla Ciebie program treningowy, a następnie zmotywują i zadbają o Twój postęp w dążeniu do realizacji postawionego sobie celu.

W swojej ofercie posiadamy również bawialnię dla najmłodszych „Klub maluszka”. Wszystko po to, aby umożliwić Państwu spokojny trening o każdej odpowiedniej dla Państwa porze dnia, a dzieci przestaną być pretekstem dla braku aktywności fizycznej.

Wygodę korzystania z klubów gwarantują znakomite lokalizacje w samym sercu miasta, dogodne godziny otwarcia, a dla zmotoryzowanych klientów duże parkingi z bezpośrednim dojściem do klubów.

Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu

• 20-04-2018    12-42

Zastepstwo za Joannę Pitera

Zastępstwo za Joannę Pitera:

Poniedziałek 23.04.2018

Capital Park:

16:00 Trening obwowdowy -> poprowadzi Kuba

Galeria Rzeszów:

17:30 Dance Shape -> poprowadzi Ola

• 08-12-2017    15-52

PARKING INFO

Mamy dla Was kilka ważnych informacji dotyczących miejsc parkingowych przy posesjach naszych Klubów Fitness :)

Pierwsza zasada prawidłowego parkowania mówi:
    👉 "W KAŻDEJ Z TRZECH LOKALIZACJI KLUBOWICZE FITNESS FOR LIFE MOGĄ KORZYSTAĆ Z PARKINGU BEZPŁATNIE" 😎😎😎
    Na terenie Galerii Rzeszów czas bezpłatnego parkowania dla naszych Klubowiczów wynosi 4 godziny - pamiętajcie o zeskanowaniu bileciku parkingowego w recepcji Klubu :)
    O zeskanowaniu bileciku parkingowego w Recepcji Klubu pamiętajcie również na ul. Lwowskiej :)
    W Capital Parku do Waszej dyspozycji jest parking przy budynku jak i podziemny :)

• 18-11-2017    15-15

Największe Centrum Fitness w Rzeszowie

Raz, dwa, trzy, nie widziałeś Ty!
    Nie ma jednak powodów do zmartwień, bo dni otwarte nadal trwają
    Jeszcze do jutra możecie obejrzeć nowy Klub Fitness For Life na ul. LWOWSKIEJ 6

A my przypominamy o najlepszej ofercie w mieście:
    Karnet OPEN za jedyne 99 złotych.
    Bez umowy, bez długoterminowych zobowiązań, bez ukrytych kosztów.

Tego jeszcze nie było!

1 karnet a do Waszej dyspozycji aż 3 Kluby!

CAPITAL PARK:
    Największe centrum fitness: tygodniowo ponad 100 godzin różnorodnych zajęć fitness i to aż na pięcu salach. Dwupoziomowa strefa cardio&stronger, strefa saun (sauna fińska, łaźnia parowa), klub maluszka i największa w Rzeszowie sala do sztuk walki!

GALERIA RZESZÓW:
    Dwa poziomy, strefa Cross Cage, Squash, wiele zajęć fitness a także salka do treningu funkcjonalnego.

LWOWSKA:
    2300m2 - to robi wrażenie!
    Największa Strefa Siłowa i Cardio na Podkarpaciu, rozbudowana strefa funkcjonalna i stretching, bieżnia lekkoatletyczna z profesjonalnymi blokami startowymi, potężna strefa wolnych ciężarów czyli wszystko dla pasjonatów ciężkiego sprzętu.

TYLKO W FITNESS FOR LIFE profesjonalna kadra Instruktorów Fitness i Trenerów Personalnych oraz obsługa na najwyższym poziomie.
    Nie ma na co czekać! Już teraz dołączcie do nas.Plakat -instrukcja

• 15-11-2017    21-10

NOWY KLUB - LWOWSKA 6 RZESZÓW

Halo, halo Rzeszów!