FITNESS FOR LIFE – DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

 

Stworzyliśmy to miejsce, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Najlepsza w Rzeszowie kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na ponad 4000 m2 siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, wolne ciężary, zajęcia fitness oraz cycling. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa w całości klimatyzowane, nowoczesne i wyjątkowo starannie zaprojektowane obiekty.

Zn2000ajdziecie w nich: strefy do ćwiczeń wzmacniających i cardio wyposażone w sprzęt najwyższej klasy firmy Precor, strefę sal do zajęć grupowych, ring bokserski, strefę life-cross, vacu well. Dysponujemy pięcioma salami, zaaranżowanymi tematycznie w zależności od proponowanych na nich zajęć. Jedna z nich przeznaczona jest tylko do zajęć prozdrowotnych i mentalnych, dwie do zajęć aerobowych, czwarta do tanecznych i sportów walki, dysponujemy również salą przeznaczoną specjalnie do prowadzenia zajęć typu cycling. Zajęcia prowadzone są według określonego programu specjalnie dobranego do Twoich indywidualnych potrzeb. Jednocześnie dbamy o sposób i jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez firmowy system szkoleń i kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

 

Aktywny odpoczynek w Fitness for Life

Fitness for Life jest miejscem, w którym dzięki profesjonalnej kadrze zmienia się podejście do życia, dodatkowo nasz Klub jest złotym środkiem na dobre samopoczucie. Aktywny wypoczynek w nie tylko będzie kształtował Twoje ciało, ale będzie to miejsce, w którym zrelaksujesz się uzupełniając trening wizytą w saunie, masażem czy opalaniem w solarium.

Trening PersonalnyU nas spędzisz swój wolny czas w sposób aktywny, korzystając z najwyższej jakości usług w komfortowej i miłej atmosferze. Tutaj zapomnisz o stresie i zregenerujesz siły. Aktywność proponowana naszym Klientom może mieć charakter rekreacyjny, sportowy bądź rehabilitacyjny, gdyż Fitness for Life dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej i trenerskiej spełnienia Twoje oczekiwania i wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej osoby – rozpoczynając od programu wprowadzającego dla każdego członka Klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowane do klienta. Nasi trenerzy przygotują dla Ciebie program treningowy, a następnie zmotywują i zadbają o Twój postęp w dążeniu do realizacji postawionego sobie celu.

W swojej ofercie posiadamy również bawialnię dla najmłodszych „Klub maluszka”. Wszystko po to, aby umożliwić Państwu spokojny trening o każdej dogodnej dla Państwa porze dnia a dzieci przestaną być pretekstem dla braku aktywności fizycznej.

Wygodę korzystania z klubów gwarantują znakomite lokalizacje w samym sercu miasta, dogodne godziny otwarcia a dla zmotoryzowanych klientów duże parkingi z bezpośrednim dojściem do klubów.

 

Aktualności
Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Galeria
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu

Aktualności

 • 19-09-2017    16-03

  Odwołane zajęcia Krystiana Czekańskiego

  Z powodu kontuzji Krystiana odwołane zostają zajęcia:
  Wtorek 19.09.2017r.:
  Galeria Rzeszów:
  17:30 ABT Shape
  Środa 20.09.2017r.:
  Capital Park:
  18:00 BOSU TBC
  Piatek 22.09.2017r.:
  Galeria Rzeszów:
  18:00 TBC Areobic
  Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 • 16-09-2017    09-49

  Zastępstwa za Klaudię Ptak

  Szanowni Państwo, przez najbliższych kilka tygodni Klaudia Ptak przebywać będzie na urlopie. Prosimy zatem o zapoznanie się z zastępstwami, które obowiązywać będą do końca trwania grafiku wakacyjnego.

  CAPITAL PARK: 
  Poniedziałek
  10.00 TRX INTRO ASIA
  19.00 PILATES ASIA
  Środa
  10.00 TBC STEP ASIA
  18.00 BOSU TBC KRYSTIAN
  Czwartek
  8.30 PILATES RENATA
  17.30 PUMP ASIA

  GALERIA RZESZÓW:
  Wtorek
  19.00 POWER PILATES ASIA
  Czwartek 
  19.00 STEP KUBA


 • 07-07-2017    13-50

  GRAFIK WAKACYJNY 2017 / START 10.07.2017

  Kochani! W naszym WAKACYJNYM GRAFIKU 2017 zaszło kilka zmian, które na pewno przypadną Wam do gustu.
  Z grafikiem startujemy od PONIEDZIAŁKU 10-go lipca, prosimy zatem o zapoznanie się z nim:

   

  GWCP2017akt

  GWGR2017akt


 • 27-06-2017    16-50

  Karnet wakacyjny za jedyne 79 złotych - Sprawdź!

  KOCHANI!
  JUŻ OD 1-go LIPCA NOWA, NIŻSZA CENA KARNETU OPEN!
  - DWA KLUBY W ŚWIETNYCH LOKALIZACJACH, 
  - PROFESJONALNIE WYPOSAŻONE SIŁOWNIE, 
  - NOWY GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH, 
  - STREFA SAUN ORAZ KĄCIK MALUCHA
  WSZYSTKO ZA JEDYNE 79 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. 
  PONADTO MIESIĘCZNY KARNET GRACIE BARRA W TYM CZASIE TO JEDYNE 99 ZŁOTYCH

  To nie koniec wakacyjnych niespodzianek! Uważnie obserwujcie nasz profil na FB bo w sobotę rusza zabawa w której do zdobycia będzie pobyt w Ośrodku „Zielona Przystań” dla dwóch osób. Szczegóły już wkrótce :)

  https://www.facebook.com/zielona.przystan/

   

  19429960_1384081121647797_2705908165777947756_n


Grafik Galeria Rzeszów - środa: