Dominika Janik 

Jest osobą aktywną, kochającą sport, od dziecka trenowała siatkówkę. Absolwentka AWF w Krakowie, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki. Zajęcia fitness prowadzi od 2009roku. Uwielbia formy wzmacniające i kształtujące sylwetkę. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i szlifuje praktykę uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konwencjach. Na zajęciach do każdego podchodzi indywidualnie, zwracając uwagę na poprawne wykonywanie ćwiczeń. 

Na treningach wciela w życie maksymę: „ból przemija, a piękno zostaje”

Chcesz przeżyć ciekawe zajęcia z ogromną dawką pozytywnej energii, maksimum wysiłku i litrami wylanego potu?? Nie zwlekaj, szukaj jej zajęć w grafiku.  

Dominika prowadzi zajęcia PIŁKI, STEP, SZTANGI, INTERWAŁ, PŁASKI BRZUCH, TBC, STRETCHING oraz ZUMBA KIDS. 

 AW1A0479


 

Ewelina Tokarczyk 

Instruktor, absolwentka PWSZ wydział Wychowania Fizycznego w Nowym Sączu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego wydział Wychowanie Fizyczne. Motto życiowe: “Aby osiągnąć sukces, pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy”. Jest osobą sumienną, wytrwałą oraz systematyczną, a wszystkie te cechy przyczyniają się do osiągania sukcesów. Aktywność ruchowa od zawsze towarzyszyła Ewelinie w życiu tak więc prowadzenie zajęć fitness to jej pasja. Ruch wyzwala w niej pozytywna energię, co ułatwia  funkcjonowanie. Swoim optymizmem i zapałem do ruchu Ewelina chce "zarazić" jak najwięcej osób. Ruch jest dla niej lekarstwem na wszystko. 

Ewelina prowadzi zajęcia TBC, BPU, PŁASKI BRZUCH, STEP oraz STRETCHING. 

AW1A0637


 

Ludmiła Krzyk 

Muzyka, ruch i taniec to pasja Ludmiły. Taniec klasyczny pomógł jej w wypracowaniu cierpliwości i zwracaniu szczególnej uwagi na technikę wykonywaniu ruchów, co przydało się później, gdy pojawiło się zamiłowanie do fitnessu. Dlatego dzisiaj będąc instruktorem fitness, prowadzi zajęcia wzmacniające, kształtujące sylwetkę, a także mentalne, pozwalające wzmocnić, uelastycznić całe ciało i przywrócić równowagę emocjonalną po ciężkim dniu. Ludmiła nie lubi monotonii, dlatego cały czas poszukuje nowych możliwości i form prowadzenia zajęć. Jedno zawsze pozostaje bez zmian: w każdy trening wkłada całe serce! 

Ludmiła prowadzi zajęcia PIŁKI, PILATES oraz TOTAL BODY TRAINING.

AW1A3824


 

Przemysław Tokarczyk 

Jest trenerem personalnym wypuszczonym wprost z Wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego, studentem dietetyki klinicznej na Krakowskiej Uczelni Wyższej oraz pasjonatem inżynierii ludzkiego ciała i funkcjonowania organizmu. Z zamiłowania zdecydowanie sportowcem, czerpiącym motywację od swoich podopiecznych, których spełnione marzenia są największym sukcesem. Każde doświadczenie zdobyte podczas treningów Przemek wykorzystuje tak, aby owocowało i przekładało się na jego kolejne życiowe cele.  

Przemek prowadzi zajęcia MOBILITY, ZDROWY KRĘGOSŁUP oraz SZTANGI. 

0H4A0888


 

Justyna Smoleń 

Justyna jest trenerem personalnym. Z kulturystyką i fitnessem jest związana od 3 lat. Teraz może się to wydawać mało prawdopodobne, ale zanim Justyna była szczupła, borykała się z nadwagą, od której uwolniła się dzięki kulturystyce. Przez okres 3 lat treningów siłowych nauczyła się dyscypliny, wytrwałości, a przede wszystkim poznała swój organizm.  Dziś posiada doświadczenie, którym dzieli się ze swoimi podopiecznymi podczas treningów personalnych, aby również i oni mogli cieszyć się pięknym ciałem. Justyna z pewnoscią przyczyni się do osiągnięcia upragnionego celu także przez Ciebie!  

 

Justyna prowadzi zajęcia TRAMPOLINY, PŁASKI BRZUCH oraz TABATA. 

AW1A3635


 

Asia Kociołek 

Asia jest pilną studentką 5 roku AWF w Krakowie, trenerem personalnym i instruktorką zajęć grupowych. Jest przede wszystkim miłośniczką aktywności ruchowej przy dobrej, dynamicznej muzyce. Wszystko zaczęło się od tańca, Asia tańczyła dosłownie wszędzie- w domu, na podwórku, po wałach -wzdłuż rzeki Łubinki. Uwielbia aktywizować ludzi poprzez mocne treningi, w wolnych chwilach oprócz spędzania go z rodziną, zgłębia tajniki ludzkiego ciała i umysłu. Bardzo lubi biegać. Jest zdeterminowana do rozwijania swoich umiejętności i pogłębiania swojej wiedzy. 

Asia prowadzi zajęcia TBC, PŁASKI BRZUCH I BRAZYLIJSKIE POSLADKI, BODY BALL, BODY FIT, PŁASKI BRZUCH oraz  CIRCUIT TRAINING. 

DSC_0159


 

Dawid Dumana 

Dawid z wykształcenia jest pedagogiem, magistrem Wychowania Fizycznego, trenerem odnowy biologicznej i sportów walki oraz masażystą. Jest też wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski I Łotwy w kickboxingu i kadrowiczem reprezentacji Polski. Dawid jest też czynnie działającym radnym na arenie politycznej. Sport zajmuje w jego życiu już tylko miejsce hobbystyczne, ale nie może się z tego wyleczyć, kocha to robić. Dawid ceni najbardziej wytrwałość w dążeniu do celu osiągniętą  tylko przez ciężką pracę. Sport uczy dyscypliny więc ważne jest to, aby umieć nie tylko wygrywać ale i przegrywać, być konsekwentnym w dążeniu do celu, zakładać sobie wyniki, jakie się chce osiągnąć i trzymać się tej drogi. 

 

Dawid prowadzi zajęcia KICK BOXING, BPU oraz KIDS POWER.  

AW1A0617


 

Barbara Gardoń 

Jest licencjonowanym instruktorem Zumba Basic, Zumba Senato, Aqua Zumba, Zumba in the Circuit oraz Zumba Kids. Ponadto jest instruktorem fitness, na co dzień prowadzi zajęcia wzmacniające typu Body Shape, BPU, Body Ball. Basia ukończyła również inne szkolenia specjalistyczne, ponieważ ceni sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo w trakcie zajęć. Ruch, aktywność fizyczna i świadomość własnego ciała są dla niej bardzo ważne, dlatego prowadzenie zajęć grupowych to nie tylko jej praca, ale też styl życia. Dla Basi każde spotykanie na zajęciach i wspólna praca nad sylwetką jest niezwykle satysfakcjonująca i dostarcza pozytywnej energii. 

Basia prowadzi zajęcia ZUMBA oraz STRETCHING. 

AW1A0457


 

Maciej Ruchała 

Maciek jest absoluwentem AWF Kraków, czynnie zajmującym się aktywnością ruchową pod wieloma postaciami. Jest też Instruktorem sztuk walki, sportów drużynowych oraz treningu funkcjonalnego. Od 3 lat pasjonat Crossfit-u, który rozwija swoje umiejętnosci pod okiem najlepszych w dziedzinie Crossfitu podnosząc przy tym swoje kwalifikacje oraz doswiadczenie. Od lat bierze czynny udział w różnych eventach oraz zawodach w tej dyscyplinie. 

 Maciek prowadzi zajęcia CROSS. 

Fitness For Life _116

 


 Sylwia Ogórek

Sylwia Ogórek, absolwentka AWF w Krakowie, sportem interesuje się od najmłodszych lat. Od 2014 roku jest wykwalifikowaną instruktorką fitness ze specjalizacją nowoczesne formy gimnastyki. Jako instruktor dążący do poprawy swoich umiejętności, często bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu treningu siłowego, mobilności jak i prawidłowych wzorców ruchowych. Dla niej najważniejszym aspektem podczas prowadzenia zajęć jest intensywność, poprawność wykonywanych ćwiczeń ale też dobra zabawa więc na swoje zajęcia zaprasza wszystkich, którzy chcą wymodelować sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy oraz wzmocnić ciało. 

Sylwia prowadzi zajęcia Płaski Brzuch oraz Aerobik.

26962186_572865316382502_2274684553698393432_o


Grzegorz Wrona

Grzegorz jest instruktorem Jogi, gimnastyki, trenerem pływania, freediver'em oraz płetwonurkiem.
Wychodzi z założenia, że człowiek jest tyle wart ile ludzie, którzy przeszli przez jego życie. Dlatego niezwykle ważne jest od kogo się uczymy. Od strony praktycznej zajmował się jogą w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, od strony teoretyczno - filozoficznej studiując antropologię na Uniwersytecie Warszawskim.
Uważa, że joga to bardzo skuteczny sposób zwiększania świadomości własnego organizmu. Poprawia nie tylko stan zdrowia i fizyczne możliwości ale może również pozytywnie kształtować nasze relacje z ze światem zewnętrznym. Łączy jogę z ateńskim ideałem pięknego umysłu i sprawnego ciała, oraz wschodnią filozofią „Kazein” nakazującą nieustanny rozwój na wielu płaszczyznach jednocześnie. Pomimo, że przez niemal całe życie zajmował się sportem jest zdecydowanym przeciwnikiem rywalizacji. Wychodzi z założenia, że prawdziwe zwycięstwa odnosimy tylko nad sobą samym.

Grzegorz prowadzi zajęcia JOGA.

26758481_574537619548605_2616198240421555624_o

Aktualności
Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Galeria
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu


Aktualności

 • 13-08-2018    15-01

  w dn. 15.08.2018 klub będzie nieczynny

  Uwaga! Informujemy, że w środę (15.08.2018) klub Fitness for Life będzie nieczynny.


 • 13-08-2018    15-00

  Wtorek 14.08.2018

  W dn. 14.08 (wtorek) zajęcia Zumba Fitness godz. 19:00 poprowadzi Dominika Serdecznie zapraszamy


 • 20-07-2018    13-28

  Sauny nieczynne do odwołania

  Uprzejmie informujemy, że ze względu na czynności serwisowe sauny będą nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.


 • 11-07-2018    20-03

  Zajęcia CROSS o 18:30!

  Wszystkich wielbicieli zajęć CROSS informujemy, że zajęcia będą odbywały się w każdy dzień (poniedziałki, wtorki i czwartki) o tej samej porze czyli 18:30💪😍


Grafik Nowy Sącz - sobota: