FITNESS FOR LIFE – DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

 

Nie zwlekaj, już dziś umów się i skorzystaj z Fitness for Life, nasi doradcy pomogą Ci wybrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Możliwości wynikające z łączenia różnorodnych form relaksu dla ciała i ducha pozwolą zadbać kompleksowo o Twoje doskonałe samopoczucie oraz kondycję psychofizyczną, a dzięki temu osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Zapisz się już dziś! 

Zachęcamy do wykupienia karnetu open za 89 zł. Karnet bez limitu, jest aktywny przez miesiąc i obowiązuje na strefy cardio, stronger, zajęcia fitness oraz strefę relaksu. 

Aby zostać członkiem klubu Fitness for Life konieczne jest okazanie dokument tożsamości.

Aby korzystać z klubu Fitness for Life należy mieć ukończone 16 lat. W przypadku osób nieletnich (16-17 lat) wymagana jest pisemna zgoda rodzica na korzystanie z klubu Fitness for Life, złożona przed aktywacją karnetu lub w momencie aktywacji.

 

Treść zgody:

Nowy Sącz, dn. .................

Oświadczenie

 

Ja, niżej podpisany/a legitymujący/a się dowodem osobistym nr/seria..........................wyrażam zgodę na przystąpienie/wejście jednorazowe* mojego syna/mojej córki*................................................................... do klubu Fitness for Life w Nowym Sączu. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za mojego syna/moją córkę*.

 

...................................................

Podpis rodzica/opiekuna prawnego

 

*niepotrzebne skreślić

 

Druk zgody jest dostępny na recepcji Fitness for Life.

Fitness For Life _104

Aktualności
Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Galeria
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu


Aktualności

 • 20-07-2018    13-28

  Sauny nieczynne do odwołania

  Uprzejmie informujemy, że ze względu na czynności serwisowe sauny będą nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.


 • 11-07-2018    20-03

  Zajęcia CROSS o 18:30!

  Wszystkich wielbicieli zajęć CROSS informujemy, że zajęcia będą odbywały się w każdy dzień (poniedziałki, wtorki i czwartki) o tej samej porze czyli 18:30💪😍


 • 11-06-2018    14-47

  Klub Fitness for Life powiększony o 200m2!

  W Fitness For Life uwielbiamy zmiany - zwłaszcza zmiany na lepsze 🤸‍♀ 🏋️‍♂️💪 :D Dlatego chcemy podzielić się z Wami dobrą nowiną, dobrą szczególnie dla wielbicieli treningu siłowego oraz stref takich jak strefa wolnych ciężarów czy strefa Hammer :D 📣 📣 📣 📣 📣 📣 📣 📣 Nasz klub powiększył się o 200 metrów kwadratowych❗😍 😁 Kochani, działamy dla Was! 💪 Spora ilość nowych maszyn już jest do Waszej dyspozycji😜💪🏋️‍♂️🏋️‍♀️ Kto już był i ćwiczył❓ Mamy też nowość na strefie cardio :) Zapraszamy do Fitness for Life!

  Nowajakosc _fflns _ns


 • 11-06-2018    14-47

  CENNIK SQUASH OD 1 MAJA 2018

  SQUASH


Grafik Nowy Sącz - sobota: