FITNESS FOR LIFE – DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

 

Nie zwlekaj, już dziś umów się i skorzystaj z darmowej wejściówki Fitness for Life, nasi doradcy pomogą Ci wybrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Możliwości wynikające z łączenia różnorodnych form relaksu dla ciała i ducha pozwolą zadbać kompleksowo o Twoje doskonałe samopoczucie oraz kondycję psychofizyczną, a dzięki temu osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Zapisz się już dziś! Aby dokonać rezerwacji na darmowe wejście wystarczy zapisać się z minimum jednodniowym wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer 533 273 100. Darmowe wejście dotyczy tylko i wyłącznie osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z siłowni Fitness for Life. Aby skorzystać z darmowego wejścia konieczny jest dokument tożsamości oraz obuwie zamienne. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany/a legitymujący/a się dowodem osobistym nr/seria……………………………… wyrażam zgodę na przystąpienie/wejście jednorazowe* mojego syna/ mojej córki ………………………………………………… do klubu Fitness For Life w Nowym Sączu. Oświadczam, że biorę za mojego syna/ moją córkę pełną odpowiedzialność. Podpis
*niepotrzebne skreślić

Po skorzystaniu z darmowego wejscia zachęcamy do wykupienia karnetu open za 89 zł. Karnet bez limitu, jest aktywny przez miesiąc i obowiązuje na strefy cardio, stronger, zajęcia fitness oraz strefę relaksu. 

Aby zostać członkiem klubu Fitness for Life konieczne jest okazanie dokument tożsamości.

Fitness For Life _104

Aktualności
Bądź na bieżąco !
Promocje
Znajdź coś do siebie !
Galeria
Fitness for Life w obiektywie.
Trening personalny
- Twoja droga do sukcesu


Aktualności

 • 18-05-2018    20-28

  Niedziela (20.05.2018) Fitness for Life jest nieczynne

  Szanowi Państwo uprzejmie informujemy, że w niedzielę 20-go maja 2018 Klub Fitness For Life będzie NIECZYNNY. Serdecznie zapraszamy w pozostałe dni :)


 • 26-04-2018    11-23

  Klub Fitness for Life powiększony o 200m2!

  W Fitness For Life uwielbiamy zmiany - zwłaszcza zmiany na lepsze 🤸‍♀ 🏋️‍♂️💪 :D Dlatego chcemy podzielić się z Wami dobrą nowiną, dobrą szczególnie dla wielbicieli treningu siłowego oraz stref takich jak strefa wolnych ciężarów czy strefa Hammer :D 📣 📣 📣 📣 📣 📣 📣 📣 Nasz klub powiększył się o 200 metrów kwadratowych❗😍 😁 Kochani, działamy dla Was! 💪 Spora ilość nowych maszyn już jest do Waszej dyspozycji😜💪🏋️‍♂️🏋️‍♀️ Kto już był i ćwiczył❓ Mamy też nowość na strefie cardio :) Zapraszamy do Fitness for Life!

  Nowajakosc _fflns _ns


 • 16-04-2018    18-43

  CENNIK SQUASH OD 1 MAJA 2018

  SQUASH


 • 23-02-2018    20-30

  Zapraszamy posiadaczy pakietów Ok System!

  Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Pakietów Sportowych OK SYSTEM! 😀 Już od dzisiaj zapraszamy wszystkie osoby posiadające pakiet OK SYSTEM do skorzystania z naszej siłowni 😍 Aktywacja wejścia odbywa się przez kod sms📱 Serdecznie zapraszamy! 😘

  Ok -system -aktualnosci -2-500x 500-cm -r -7


Grafik Nowy Sącz - niedziela: